بازرگانی انجام

چین

واردات به چین

امروز چین نه تنها یکی از بزرگترین اقتصاد های جهان بلکه به عنوان یک نوآور کلیدی و پیشرو در عرصه تجارت بین الملل شناخته می شود این کشور با تاریخ غنی و فرهنگ متنوع نمونه ای بارز از تلفیق موفقیت اقتصادی و پیشرفت با ارزش های نسبی است . چین در دهه های اخیر با توسعه زیر ساخت های خود و همچنین افزایش فعالیت های تجاری نقش مهمی در شکل گیری اقتصاد جهانی دارد .

رشد سریع اقتصاد چین و تلاش های مستمر آن برای بهبود فضای کسب و کار این کشور را به یک مرکز جهانی برای تجارت و سرمایه گذاری تبدیل کرده است به نوآوری و کیفیت چین در حال تبدیل تصویر نسبی خود از تولید کننده کالا های ارزان به یک قدرت سیاسی است که بر توسعه فناوری های پیشرفته و ارائه محصولات با کیفیت تمرکز دارد .

از طرف دیگر ابتکاراتی مثل (یک کمربند ، یک راه ) نشان دهنده تعهد چین به تقویت همکاری های بین المللی و ایجاد یک شبکه جهانی از روابط اقتصادی است که علاوه بر ایجاد فرصت های جدید ، برای شرکت های چینی به کشور های دیگر امکان دسترسی به بازار های جدید را میدهد.

مسئله واردات به چین اهمیت ویژه ای برای این کشوردارد که شامل موضوعاتی مثل :

 • بازار عظیم و متنوع :

از انجایی که چین یکی از بازار های بزرگ مصرفی جهان است و با در نظر گرفتن جمعیت بالای آن این کشور به عنوان بازار عظیم برای محصولات و خدمات شناخته می شود همچنین تنوع فرهنگی و اقتصادی در مناطق مختلف چین فرصت های متفاوتی را برای واردکننده فراهم میکند .

 • افزایش تقاضا برای کالاهای خارجی :

با افزایش سطح درآمد و آگاهی مصرف کنندگان چینی تقاضا برای کالا های خارجی و با کیفیت رو به افزایش است این تقاضا شامل طیف گسترده ای از محصولات مختلف است .

 • پل ارتباطی برای تجارت جهانی :

چین به عنوان یکی از مهمترین مراکز تجارت جهانی می باشد که واردات به چین میتواند به عنوان پایگاهی برای دسترسی به بازار های دیگر آسیایی و جهانی به کار رود و ابتکاراتی مثل (یک کمربند ، یک راه ) به تقویت شبکه های تجاری و ایجاد مسیر های جدید برای تجارت و واردات کمک میکند .

 • توسعه زیر ساخت های تجاری :

چین در سال های اخیر به شدت در توسعه زیر ساخت های تجاری و حمل و نقل سرمایه گذاری کرده است این توسعه ها شرایط را برای واردات کالا به چین آسان تر کرده است بنادر و فرودگاه ها و شبکه های حمل و نقل در چین از جمله پیشرفته ترین ها در جهان است که فرصت های مناسبی را در باب واردات فراهم آورده است .

 • محیط تجاری مناسب :

دولت چین در تلاش است تا محیط کسب و کار را برای شرکت های خارجی جذاب و ساده کند ، که این امر در تسهیل فرایند گمرکی و قانونی نمایان است . اصلاحات تجاری و اقتصادی کمک میکند تا وارد کنندگان با اطمینان بیشتری در بازار چین فعالیت نماییند .

شرکت بازرگانی انجام ، با افتخار خدمات واردات به چین را ارائه میدهد و همراهی همیشگی و پشتیبانی در دسترس شما را در این امر آسوده میکند.

امر واردات در شرکت بازرگانی انجام طبق مراحل زیرپیش روی میکند :

1- خرید و تامین کالا

2- انعقاد قرار داد های معتبر

3- کنترل کیفیت

4- خدمات بیمه کالا

5- خدمات حمل و نقل

6- خدمات گمرکی

7- ترخیص کالا

8- انبارداری و استریپ

کلیه مراحل واردات به چین که صورت گرفت ، متعهد می شویم ؛ بنا به درخواست شما مشتریان گرامی با داشتن امکانات و دفاتر فیزیکی و پرسنل مجرب در کشور چین بار وارداتی شما را بعد از درب خروجی گمرک چین به شما عزیزان تحویل نماییم .

صادرات از چین

واردات از چین یک انتخاب هوشمندانه است:

چین به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان کالا در جهان شناخته میشود .

با توجه به گستردگی تولیدات واردات کالا از چین میتوانید فرصت های بسیاری را برای تجار و سرمایه گذاران فراهم کند وادرات از چین میتواند به دلایل متعددی انتخاب خوبی برای تجار باشد .

لازم به ذکر است که افتخار داریم ، به شما اعلام کنیم شرکت بازرگانی انجام دارای دفتر فیزیکی در چین است و این امکان را به شما میدهد تا هر نوع کالایی سفارشی که نیاز داریدو در چین تولید میشود از طریق ما به راحتی سفارش دهید تیم متخصص ما در چین آماده ارائه خدمات پشتیبانی در تمام مراحل سفارش شما هستند در ادامه با روند دقیق سفارش و خدماتی که توسط گروه تجاری انجام ارائه میشود آشناه خواهید شد .

 • استفاده از تکنولوژی و تولید انبوه :
چین توانمندی های زیادی در زمینه تکنولوژی و تولید انبوه دارد . تولید کنندگان چینی میتواند محصولاتی با کیفیت مناسب و به صورت انبوه تولید نمایند که این امر میتواند هزینه های تولید و در نتیجه قیمت نهایی محصول را کاهش دهد .
 • هزینه های تولید پایین :
به دلیل هزینه نیروی کار پایین و دسترسی به مواد اولیه با قیمت مناسب هزینه های تولید در چین به نسبت کمتر است این امر باعث میشود تا قیمت محصولات وارداتی از چین نیز پایین تر باشد .
 • تنوع محصولات :
چین توانمندی تولید محصولات متنوع و گوناگونی دارد ، این امر به تجار این امکان را میدهد تا بتوانند به نیاز های بازار مقصد توجه نمایند و محصولات متنوعی را وارد کنند .
 • سهولت در دسترسی و تجارت :
چین با سیاست تجاری خود و بهره بردن از دانش نوین فرایند واردات و صادرات را ساده کرده است و باید توجه داشت بسیاری از کارخانجات چین و تامین کنندگان چینی به جهت تسهیل تجارت بین المللی سیستم های مدیریت و پشتیبانی موثری دارند .
 • برقراری روابط تجاری طولانی مدت :
وارد کنندگان میتوانند با برقراری راوبط تجاری مستمر و موثر با تامین کنندگان چینی بستری برای تجارت پایدار و طولانی مدت ایجاد کنند که در نتیجه آن منجر به کاهش ریسک ها و افزایش سود اوری میشود .

بررسی تولیدکنندگان کالای مد نظر شما و ارائه یک لیست از ده تولیدکننده برتر بر طبق خواسته شما به جهت سهولت در انتخاب هوشمندانه

 • خرید و تامین کالا از چین :
خرید و تامین کالا یک پروسه تخصصی و پیچیده است که نیازمند دقت متخصص و تجربه است در این زمینه کارشناسان با تجربه و ماهر ما آماده اند تا با دقت و هوشیاری این فرایند را انجام دهند با توجه به نیاز ها و توقعات شما تلاش می شود ، انتظارات شما به بهترین شکل براورده کنند تا نتایج مطلوب و دقیقی ارائه شود همچنین سعی بر آن است تا تمامی جنبه ها و عوامل مرتبط با این فرانید به طور جامع و کامل مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد تا از هر لحاظ خدمات مطلوب و کاملی به شما ارائه شود . در فرایند خرید محصولات اولین قدم ارتباط و تبادل ارتباطات با متخصصان شرکت بازرگانی انجام است. این اطلاعات باید در مورد نیاز ها ، انتطارات و بودجه شما به طور دقیق و کامل باشد کارشناسان با ارائه اطلاعات میتوانند بهترین گزینه ها و پیشنهادات را بر اساس نیاز های شما در اختیارتان قرار دهند و به شما این امکان را میدهد تا انتخاب های دقیق و مناسب تری داشته باشید و تجربه خرید بهتری داشته باشید این اطلاعات شامل :
 • نام محصول مشخصات
 • حجم خرید
 • برآورد قیمت و خرید محصول
 • نحوه حمل و نقل کالا
 • زمان تحویل

در مرحله دوم : متخصصان شرکت بازرگانی انجام ساکن در چین ، به عنوان نماینده فیزیکی شما در چین عمل میکنند . آنها تحقیقات دقیق و جامعی را در مورد تولید کنند گان محصولات مورد نظر انجام میدهند .

انتخاب سازنده و تامین کننده به عواملی مانند کیفیت محصول ، قیمت ، قابیلت های سازنده و شرایط پرداخت و تضمین و تحویل بستگی دارد .

شرکت بازرگانی انجام از طریق تحقیقات دقیق فهرستی از 10 تولید کننده را تهیه میکند که بهترین وجه با نیاز شما مطابقت دارند این لیست به طور کامل و جامع تمامی جنبه های مهم از جمله قیمت ، کیفیت محصول ، توان و ظرفیت تولید شرایط پرداخت و ضمانت های مختلف را بیان میکند تا به شما مشتریان عزیز کمک کند بهترین تصمیم را برای خرید خود بگیرید .

کارشناسان ما پس از انتخاب شما قوانین و مقررات را قبل از شروع فرایند خرید بررسی خواهند کرد .

این قوانین شامل تعرفه واردات و مجوز مورد نیاز و در صورت وجود محدودیت ، راه حل هایی برای محدودیت هاست .

شرکت بازرگانی انجام ، به عنوان تشکر از حسن انتخاب شما این خدمات را به صورت رایگان ارائه میدهد .

پس از این ، مشتری با توجه به لیست ارائه شده و شرایط خدمات ، تولید کننده خود را انتخاب میکند.

اگر مشتری نیاز به تحقیق نداشته باشد یا مشتری خودش ، تولیدکننده را انتخاب کرده باشد ما بقیه خدمات را به شما ارائه میدهیم .

ارسال سمپل:

هنگامی که مشتری سفارش تولید کالا را از یک تولید کننده چینی داد ابتدا از سازنده میخواهیم نمونه از محصول تولید شده را ارسال کند این کار به چند دلیل انجام میشود :

 • تضمین کیفیت:

خریدار میتواند کیفیت مواد و ساختار محصول را بررسی کند که این امکان را به او میدهد تا با اطمینان مشتری سفارش را ثبت کند.

 • انطباق با نیاز های و مشخصات:

در این مرحله مقایسه با نیاز ها و مشخصات مورد نیاز مشتری امکان شناسایی و رفع تفاوت ها را فراهم میکند.

 • ارزیابی بسته بندی و حمل و نقل:

در این فرایند نحوه بسته بندی و حمل کالا بررسی میشود این مرحله برای بهبود بسته بندی و حمل نقل انجام میشود.

 • رفع اشکال و بهبود محصول:

اگر محصولی دارای ایراد باشد میتوانید قبل از سفارش آن ایرادات را اصلاح کنید و در نتیجه محصولی با کیفیت با بالاترین کیفیت به دست بیاورید.

 • نشان دان قابلیت های سازنده:

تولید کننده با ارسال نمونه میتواند قابلیت ها ، ظرفیت تولید و مهارت ها خود را به خریدار معرفی کند که این امر باعث اطمینان خرید از تولید کننده و تضمین کیفیت سفارش اصلی میشود .

 • سهولت مذاکرات و توافقات:

ارسال نمونه ، مذاکرات و توافقات بین خریدار و تولید کننده را هر زمانیکه خریدار نمونه را تایید کند او میتواند نظر نهایی خود را در مورد قیمت شرایط پرداخت و سایر امور مالی و تجاری بیان کند .

 • آزمایش فنی :

با بررسی نمونه از نظر فنی ، خریدار میتواند متوجه شود که آیا محصول ، نیاز های فنی و استاندارد مورد نیاز مشتری را برآورده میکند یا خیر

 • تایید سفارش:

پس از ارسال سمپل مشتری میتواند سفارش اصلی را تایید کند یا با سازنده دیگری برای عرضه محصول همکاری کند

 • اطمینان در سرمایه گذاری:

خریدار پس از دریافت نمونه ، قادر به بررسی آن و اطمینان از کیفیت آن خواهد بود و آماده سرمایه گذاری و بستن معامله خواهد بود .

با در نظر گرفتن همه این موارد ارسال نمونه یک اقدام استراتژیک و مهم است که اطمینان رضایت را در دو طرف معمله تضمین میکند.

شرکت بازرگانی انجام ، در تمامی این مراحل برای راحتی معاملات و همچنین اطمینان شما نسبت به سرمایه گذاری و خرید کالا در کنار شماست .