بازرگانی انجام

ایران

واردات به ایران

واردات به ایران یکی از مولفه های مهم در توسعه اقتصادی این کشور است . واردات کالا و خدمات به ایران این فرصت را فراهم میکند تا که نیاز های داخلی توسط تولید داخلی پوشش داده نمیشود برآورده شوند .

همچنین واردات به بهبود دسترسی به فناوری های پیشرفته و محصولات با کیفیت بین المللی کمک میکند که این امر میتواند با افزایش رقابت پذیری صنایع داخلی منجر شود.

واردات همچنین نقش مهمی در تحریک رشد اقتصادی دارد زیرا تامین کنندگان خارجی میتوانند کالا ها و خدماتی را ارائه دهند که ممکن است به دلیل محدودیت های تولید داخلی کمیاب باشند .

همچینین برای تولیدکنندگان بین المللی که بازار هدفشان ایران است و میخواهند محصولات خود را وارد بازار ایران نمایند ، بازار ایران فرصتی بی نظیر را در اختیارشان میگذارد . ایران با تنوع فرهنگی و اقتصادی بازاری است که میتواند محصولات آنها به سطح جدیدی از موفقیت برساند تجارت با ایران دسترسی به یک بازار بزرگ و متنوع را فراهم میکند که به دنبال محصولات با کیفیت و نوآورانه هستند .

گروه بازرگانی انجام با داشتن دفاتر فیزیکی در ایران (تهران ، شیراز) روسیه ، چین ، امارات متحده عربی میتواند برای شرکای تجار گرامی که قصد وارد کردن محصولات یا خدماتی را به ایران دارند بستری ایمن فراهم کند که این عزیزان امر واردات را به آسودگی انجام دهند علاوه بر آن پیگیری سفارشات شرکای گرامی و کنترل کیفیت آن توسط پرسنل انجام در کشور های دیگر میتواند تجربه ای از یک تجارت آسوده را فراهم کند .

در این مسیر با افتخار در کنار شما خواهیم بود تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه واردات به بهترین شکل ممکن صورت گیرد و در تلاش خواهیم بود برای ارائه بهترین خدمات تا این تجارت نه تنها سودآور بلکه روان و بی دغدغه باشد .

هدف ما این است که مشارکت موثر و پایدارای ایجاد کنیم و با افتخار تجارت خود را در زمینه واردات در مسیر شما ارائه دهیم .

صادرات از ایران

صادرات ایران تنوع گستردگی قابل توجهی دارد و به دلیل داشتن منابع غنی و جغرافیایی متنوع سهم قابل توجهی در بازار های جهانی دارد در سال های اخیر ایران تلاش نموده با تنوع بخشی به سبد صادراتی خود و افزایش ور روابط تجاری با کشور های مختلف از جمله همسایگان خود و کشور های آسیایی به کاهش وابستگی به درآمد های نفتی و تقویت اقتصاد خود بپردازد.

شرکت بازرگانی انجام ، با داشتن دفاتر فیزیکی در کشور های ایران ( شیراز – تهران ) ، چین ، روسیه و امارات متحده عربی مسیر صادرات شما شرکای تجاری خود را هموار نمود و حتی میتواند برای تولیدات شما با دانش بازاریابی بازار هدف را برای شما عزیزان شناسایی و محصولات تولیدی و صادراتی شما را به بازار های جهانی عرضه نماید علاوه بر بازاریابی با انعقاد قرار داد های معتبر و همچنین حمل و نقل ایمن و پیشبرد مراحل گمرکی و ترخیص شرکای تجاری خود را در این مسیر همراهی نماید .

صادرات از ایران برای تولید کنندگان داخلی فرصتی برای دستیابی به بازار جهانی و افزایش سودآوری است . با دسترسی به مشتریان جدید در سراسر جهان تولید کنندگان میتوانند مقیاس تولید خود را افزایش دهند که این امر منجر به کاهش هزینه های واحد و افزایش را زمان تولید میشود .

همچنین با فروش محصولات در بازار های خارجی تولیدکنندگان میتوانند از نوسانات اقتصادی داخلی محافظت شوند و منابع درآمدی متنوع تری داشته باشند . صادرات همچینین به تولید کنندگان کمک میکند تا با استاندارد های بین المللی آشنا شوند و کیفیت محصولات خود را بهبود بخشند که این خود به ارتقاء برند و اعتبار آنها در بازار جهانی منجر میشود .

گروه بازرگانی انجام صادرات از ایران را طی مراحل زیر پیش روی مینماید .
iran-flag

با تقدیر و تشکر فراوان بابت اعتمادتان و صرف وقت برای مطالعه این مطالب ما در شرکت بازرگانی انجام خرسندیم که شما را برای همراهی در مسیر تجاری خود انتخاب مینمایید و اطمینان داشته باشید که ما با تمام توان و وفادرای در کنار شما خواهیم بود و تمام تلاش خود را به کار خواهیم برد تا به بهترین نحو پاسخگوی نیاز ها و انتظارات شما باشیم .