بازرگانی انجام

امارات متحده عربی

واردات به امارات متحده عربی

واردات به امارات متحده عربی : گشایش به دنیایی تنوع و فرصت

واردات به امارات متحده عربی به عنوان یک کشور با بازار قوی و رونق تجاری فرصت های خوبی را برای واردکنندگان ارائه میدهد برای فعالیت وارداتی باید این مطالب را در نظر داشت :

  • مطالعه بازار : آشنایی با بازار امارات متحده عربی و نیاز های آن شناخت مشتریان اندازه گیری رقابت یک امر ضروری است.
  • تحقیقات بازار : بررسی قوانین و مقررات وارداتی امارات متحده عربی مالیات ، محدودیت ها ، استاندارد ها و الزامات دیگر از قبیل دسته بندی و ….
  • انتخاب محصول : انتخاب محصولاتی که در خواست مشتری دارد و بازار برای آن فعال است وهمچنین محصولی که از دیدگاه قوانین و شرایط وارداتی مناسب است.
  • گمرک و تنظیمات وراداتی : آشنایی با قوانین گمرکی امارات متحده عربی ارائه اسناد و مدارک مورد نیاز برای واردات اعمال مالیات و …
  • شبکه توزیع : برنامه ریزی برای توزیع محصولات وارداتی در بازار امارات و ایجاد شبکه توزیع موثر.
  • پشتیبانی مشتری : ارائه خدمات پس از فروش تضمین کیفیت محصولات ایجاد رضایت مشتریان برا ی ایجاد یک نام برند قابل اعتماد.
  • راه اندازی معاملات : شروع فعالیت های تجاری و برقراری ارتباط با شرکای تجاری مشتریان و ارائه دهندگان همچنین وجود یک حقوقدان یا متخصص مالی برای داشتن بهترین و به صرفه ترین محاسبه مالیات و امور مالیاتی در امارات.

موفقیت در واردات به امارات متحده عربی نیازمند توجه همه جانبه این فرایند و رعایت قوانین و مقررات مربوطه است .

مفتخر هستیم که شرکت بازرگانی انجام ، با داشتن دفاتر فیزیکی در امارات متحده عربی ، ایران ، روسیه و چین و همچنین همکاران متخصص مقیم در این دفاتر با تجربه و تخصص مسیر واردات به این کشور را آسان می نماید .ما برای موفقیت در تجارت با همه توان تلاش می نمایم تا رابطه مطلوبی را با شما حفظ کنیم.

خدمات واردات به امارات متحده عربی در شکرت بازرگانی انجام مراحل زیر پیشروی میکند.

Burj Khalifa

صادرات از امارات متحده عربی

بازار جهانی در انتظار کلید موفقیت در صادرات از امارات متحده عربی

صادرات از امارات متحده عربی نقش محوری در اقتصاد جهانی دارد. این کشور توانسته با تنوع بخشیدن به اقتصاد خود فراتر از صادرات منابع انرژی پیشرفت کند.

امارات متحده عربی به عنوان یک مرکز تجاری بین المللی با ارائه سیاست های تجاری منعطف فرصت های زیادی را برای صادرکنندگان و سرمایه گذاران فراهم کرده این کشور با داشتن بنادر دریایی مدرن و فرودگاه های بین المللی امکان دسترسی به بازار جهانی را فراهم میکند.

با توجه به موقعیت استراتژیک امارات در خاورمیانه این کشور توانسته به عنوان یک پل ارتباطی میان شرق و غرب عمل کند . در عین حال بازار های نوظهور آسیا و آفریقا را هدف قرار دهد .

این ترکیب منحصر به فرد از منابع طبیعی ، نوآوری و موقعیت جغرافیایی امارات متحده عربی را به یکی از پیشروان جهانی در عرصه صادرات تبدیل کرده .

شرکت بازرگانی انجام با داشتن دفاتر فیزیکی در این کشور و پرسنل مقیم در آنجا موقعیت استثنایی برای همراهی و پشتیبانی از فعالیت های صادراتی در امارات متحده عربی برای شرکای تجاری خود ایجاد نموده.

همچنین متخصصین ما با درک عمیق از قوانین و مقررات محلی میتواند به فرایند پیچیده صادرات کمک کرده علاوه بر آن شرکت بازرگانی انجام از موقعیت دفاتر خود درکشور های امارات متحده عربی ، ایران ، چین و روسیه استفاده می نماید تا پلی باشد در بازار های مختلف و فراهم آوردن فرصت های جدید.

صادرات از امارات متحده عربی در شکرت بازرگانی انجام طی مراحب زیر پیشروی مینماید :

dubai

ما در شرکت بازرگانی انجام ، تلاش خواهیم کرد تا فرانید صادرات شما تسهیل یابد و در این راه به شما پشتیبانی کامل ارائه دهیم و با تخصص دراین زمینه به یک هدف مشترک با شریک تجاری خود اتفاق نظر داریم و آن توسعه کسب و کار در بازار های بین المللی می باشد و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به اهداف تا به اهداف شرکای تجاری دست یابیم .